Ansatte Vålerenga Fotball AS

Administrasjon

  • Erik Espeseth
    Daglig leder (CEO)
    E-post
    erik@vif.no

Kommersiell & Media

  • Espen Østehaug
    Kommersiell leder
    Telefon
    +47 977 46 943
    E-post
    espen@vif.no
  • Glenn Jensen
    Salgssjef
    Telefon
    +47 981 02 063
    E-post
    glenn.jensen@vif.no
  • Tina Wulf
    Kommunikasjonssjef
    Telefon
    +47 481 575 96
    E-post
    tina.wulf@vif.no
  • Jesper Mikkelsen
    Hunter sales
    Telefon
    +47 930 02 379
    E-post
    jesper@vif.no
  • Camilla Johansen
    Prosjektleder Marked
    Telefon
    +47 981 05 017
    E-post
    camilla.johansen@vif.no

Økonomi & Stab

  • Ine Hope Karlsen
    Økonomisjef
    Telefon
    +47 984 216 91
    E-post
    ine@vif.no
  • Eli Flo
    Økonomikonsulent
    E-post
    eli.flo@vif.no
  • Hildegard Wilsgård
    i permisjon
    E-post
    hildegard@vif.no

Arrangement og forvaltning

  • Anita Alexandersen
    Leder arrangement og forvaltning
    Telefon
    +47 932 33 376
    E-post
    anita@vif.no
  • Glenn Hillstrand
    Teknisk ansvarlig
    Telefon
    +47 906 972 05
    E-post
    glenn.hillstrand@vif.no
  • Matijas Loeb
    Supporterkoordinator
    Telefon
    +47 452 18 680
    E-post
    sk@vif.no
  • Morten Nydal
    Eventsjef
    Telefon
    +47 934 45 597
    E-post
    morten.nydal@vif.no
  • Frank Ove Hansen
    Arrangementkonsulent
    Telefon
    +47 952 79 187
    E-post
    franko@vif.no
  • Ronnie Bergheim
    Sikkerhetsansvarlig
    Telefon
    +47 934 879 36
    E-post
    ronnie.bergheim@vif.no

Annonse fra Eliteserien: