Ansatte Vålerenga Fotball Elite

Her finner du oversikt over ansatte i Vålerenga Fotball Elite.

Administrasjon 

Daglig leder (CEO) Vålerenga Fotball Elite:
Erik Espeseth erik@vif.no
Økonomi- og regnskapsansvarlig:
Per Christian Wolden +47 916 440 49, per.christian.wolden@vif.no
HR- og administrasjonskonsulent:
Hildegard Lian +47 410 449 83, hildegard.lian@vif.no

Sportslig avdeling A-lag

Hovedtrener:
Ronny Deila
Sportslig leder:
Jørgen Ingebrigtsen, sport@vif.no
Sjefsspeider:
Lars Tjærnås
Assistenttrener:
Haakon Lunov
Assistenttrener:
Johannes Moesgaard
Keepertrener:
Gjermund Østby
Toppspillerutvikler:
Igor Aase
Lege:
Erik Rosenlund, erik.rosenlund@volvat.no
Materialforvalter:
Egil Larsen egil.larsen@vif.no
Personlig utvikler:
Mette Rosseland - mette@vif.no

Utvikling

Utviklingssjef:
Thomas Hasselgren +47 948 280 13, thomas.hasselgren@vif.no
Trenerutvikler:
Roy Arne Berg +47 902 00 694, roy@vif.no
Spillerutvikler:
Stian Tjærnås Dahl +47 991 65 631, stian@vif.no
Hovedtrener:
Gard Holme +47 971 234 18, gard.holme@vif.no
Trener:
Tommy Berntsen +47 916 701 22, tommy.berntsen@vif.no

Arrangementsansvarlig Talentavdeling:
Frank Ove Hansen +47 952 79 187, frank.ove.hansen@vif.no

Bedriftsmarked

Kommersiell leder:
Espen Østerhaug +47 977 46 943, espen@vif.no
Salgssjef:
Steffen Isetorp +47 984 98 778, steffen.isetorp@vif.no
Glenn Jensen +47 981 02 063, glenn.jensen@vif.no
Prosjektleder:
Lucienne Bertrand Sandberg +47 970 520 70, lucienne@vif.no

Privatmarked

Sjef privatmarked:
Morten Nydal, +47 934 455 97, morten.nydal@vif.no
Klubbmedarbeider:
Terje Hellerud: +47 959 595 49

Media/IT

Kommunikasjonssjef:
Tina Wulf +47 481 575 96, tina.wulf@vif.no
Salgs- og konseptansvarlig VIF Media
Freddy dos Santos +47 951 11 111, freddy@vif.no
IT-sjef:
Glenn Hillstrand +47 906 972 05, glenn.hillstrand@vif.no

Sikkerhetssjef: 
Ronnie Bergheim, +47 934 879 36, ronnie.bergheim@vif.no

Supporterkoordinator
Matjias Loeb, sk@vif.no

Organisasjons/arrangementssjef:
Anita Alexandersen +47 932 33 376, anita@vif.no

Se også

Annonse fra Eliteserien: