Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
Nyheter
"Tverrliggeren"
Meld deg på Vålerengas nye pausekonkurranse 'Tverrliggeren' og vinn en Peugeot 308 i et...
Nyheter
Enga Inside: - Nå går vi...
Ovenstående stammer ikke fra min munn, men fra Kjetil Rekdals. Og da mener I alvor!
Nyheter
Ivan Näsberg tatt ut på ...
Møter Latvia til dobbeltandskamp i august. Se troppen her.
Nyheter
Gruppevinner etter tre s...
Vålerengas G16-lag er klare for kvartfinalen i NTF U16 etter 1-0-seier mot Viking.
Flere nyheter
– Vi er med i sølvkampen
Kjetil Rekdal etter seieren mot Strømsgodset.
Strømsgodset – Vålerenga 0–2
Se høydepunktene fra seieren her.
–Deilig å få første mål
Ghayas glad for seier og første mål i Tippeligaen
Nicolai Høgh etter seieren mot Strømsgo...
Midtstopperen var svært fornøyd med lagets innsat...

Kamper

Se alle
Historie
Historikk
Cupmester 2008
Meritter
Sjekk Vålerengas meritter her.
Historikk
Seriemester 2005 pokal 2
Historikk
Her får du litt om Vålerengas historie.
P   Name S P
1
team logo
Molde 16 39
2
team logo
Rosenborg 16 30
3
team logo
Strømsgodset 16 30
4
team logo
Odd 16 29
5
team logo
Vålerenga 16 27
6
team logo
Lillestrøm 16 23
7
team logo
Viking 16 23
8
team logo
Start 16 21
9
team logo
Sarpsborg 08 16 21
10
team logo
Sogndal 16 19
11
team logo
Stabæk 16 19
12
team logo
Bodø / Glimt 16 18
13
team logo
Haugesund 16 14
14
team logo
Aalesund 16 14
15
team logo
Brann 16 12
16
team logo
Sandnes Ulf 16 10
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 16 33
2
team logo
Tromsø 15 31
3
team logo
Ranheim 16 30
4
team logo
Kristiansund 16 28
5
team logo
Fredrikstad 16 27
6
team logo
Mjøndalen 15 26
7
team logo
Hødd 16 23
8
team logo
Nest-Sotra 16 23
9
team logo
Bærum 16 22
10
team logo
Alta 15 20
11
team logo
Strømmen 15 19
12
team logo
Bryne 16 18
13
team logo
Hønefoss 16 17
14
team logo
Tromsdalen 16 16
15
team logo
Ullensaker... 16 12
16
team logo
HamKam 16 5
P   Name S P
1 Jerv 12 28
2 Vindbjart 12 27
3 Kongsvinger 12 25
4 Flekkerøy 12 21
5 Fram 12 21
6 Odd II 12 20
7 Notodden 12 19
8 Pors Grenl... 12 13
9 Ørn Horten 12 13
10 Holmen 12 13
11 Arendal 12 12
12 Strømsgods... 12 10
13 Birkebeine... 12 9
14 Asker 12 8
P   Name S P
1 Elverum 13 30
2 Raufoss 13 27
3 Levanger 13 25
4 Byåsen 13 25
5 Nardo 13 24
6 Nybergsund 13 23
7 Gjøvik-Lyn 13 19
8 Brumunddal 13 15
9 Træff 13 13
10 Rødde 13 12
11 Molde II 13 11
12 Rosenborg II 13 9
13 Valdres 13 9
14 Herd 13 8
P   Name S P
1 Florø 13 25
2 Vidar 13 25
3 Åsane 13 24
4 Vard 13 23
5 Egersund 13 19
6 Fana 13 18
7 Fyllingsda... 13 17
8 Stord 13 17
9 Lyn 13 17
10 Førde 13 17
11 Brann II 13 16
12 Grorud 13 15
13 Stabæk II 13 15
14 Ålgård 13 8
P   Name S P
1 Follo 12 30
2 Kjelsås 12 28
3 KFUM 12 24
4 Eidsvold 12 20
5 Moss 12 20
6 Skeid 12 19
7 Harstad 12 19
8 Vålerenga II 11 16
9 Kvik Halden 12 16
10 Finnsnes 12 15
11 Lørenskog 12 14
12 Mo 12 9
13 Medkila 12 4
14 Drøbak / F... 11 2
P   Name S P
1 Lillestrøm 11 29
2 Stabæk 11 24
3 Røa 11 22
4 Arna-Bjørnar 11 21
5 Kolbotn 11 18
6 Klepp 11 18
7 Avaldsnes 11 17
8 Vålerenga 11 15
9 Medkila 11 13
10 Trondheims... 11 11
11 Amazon Gri... 11 3
12 Grand Bodø 11 1
Nyheter
Reka i garderoben
Se hva Kjetil Rekdal sa til laget etter kampen her
Nyheter
Seier på Marienlyst
Vålerenga ødela Strømsgodsets hjemmestatistikk med 2–0-seier
Nyheter
Disse starter i Drammen
Se laget som starter kampen mot Strømsgodset her
Nyheter
–På tide at de får et hj...
Kjetil Rekdal før møtet med hjemmesterke Strømsgodset.
Supportere
Supportere
godset Vålerenga scoring
Bortebilletter til Strømsgodset
Kjøp billett her.

Kalender

Se alle

A Date

    Andre lag nyheter
    Fridlund og Norge til se...
    J19-landslaget slo Skottland 5-0 og er klare for semifinale på hjemmebane.
    Andre lag nyheter
    Gruppevinner etter tre s...
    Vålerengas G16-lag er klare for kvartfinalen i NTF U16 etter 1-0-seier mot Viking.
    Andre lag nyheter
    G16: Se Vålerenga - Viki...
    Et ubeseiret Vålerenga-lag møter Viking i den siste gruppespillkampen i NTF U16.
    Andre lag nyheter
    Gaye var best - Alba sco...
    Dodou Gaye ble kåret til NTF U19-turneringas beste spiller. Riki Alba ble toppscorer.

    på Twitter

    Siste oppdateringer

    Talent
    Nytt dekke på KGB 1
    Kommunen legger nytt kunstgress på KGB1 på Vallef...
    Vålerenga Fotballakademi
    Informasjon til eksisterende og nye medlemmer av ...
    Rekruttfotballskole i Vålerenga
    Hver tirsdag i hele september inne i Vallhall Are...
    Bendit Cup på Valle
    Denne helgen er det klart for Bendit Cup på Valle...
    Vålerenga-nytt i media
    • 23/07 07:30  |  Ba.no

      Så mye vil et nedrykk koste Brann

    • 22/07 18:41  |  VG Nett

      Skullerud: - En fryktelig trend

    • 22/07 17:23  |  Drammens Tidende

      - Det vil være mye spenning i luften

    • 22/07 13:47  |  Viking FK

      Velkommen på Åpen dag!

    • 21/07 17:33  |  Østlands-Posten

      Landslagssjefen har stor tro på Johanne Fridlund

    • 21/07 14:11  |  Norsk Toppfotball

      Intervju med matchvinneren

    • 21/07 13:46  |  Norsk Toppfotball

      Vålerenga videre etter tre strake seiere

    • 21/07 12:13  |  Rosenborg

      Tatt ut på G18-landslaget

    • 21/07 09:50  |  Viking FK

      Dobbeltkamp mot Latvia

    • 21/07 03:13  |  Dagsavisen

      Medaljen «alle» vil ha

    Media
    Her er TV-kampene
    NFF og TV-selskapene har satt opp kampene for runde 9-13
    Media
    Her er vinterprogrammet
    Vålerenga spiller årets første treningskamp 1. februar. Se programmet her.
    Media
    Akkrediteringer 2014
    Klikk her for presseinformasjon til Vålerengas hjemmekamper i 2014-sesongen.
    Media
    Treningstider
    Her får du Vålerengas treningstider for 2014-sesongen.

    Live kampsenter

    • Strømmen
      K.O. 19:00
      Alta
    • Wolfsberger AC
      K.O. 19:30
      Chelsea
    • Liverpool
      K.O. 01:30
      Roma
    • Bodø / Glimt
      K.O. 19:00
      Stabæk
    • Aktobe
      K.O. 17:00
      Dinamo Tbilisi
    • Ventspils
      K.O. 18:00
      Malmö FF
    • HJK
      K.O. 18:00
      Rabotnički
    • Steaua Bucureşti
      K.O. 19:30
      Strømsgodset
    • Maribor
      K.O. 20:00
      Zrinjski
    • St Patrick's
      K.O. 20:45
      Legia Warszawa

    Partnere