Alle til Sørlandet
Billettsalget til kampen mot IK Start er åpent for alle.
Mandag 25. mai klokka 14.30, også kjent som 2. pinsedag, er det duka for kamp på Sparebanken Norge Arena når Vålerenga gjester IK Start. Vi farga Kristiansand kongeblå for to sesonger siden, og har fått nok plasser på stadion til å gjøre det igjen i år.
I første omgang er hele nedre kortside (felt H1, I1, J1-1 og J1-2) vår, og dette gir en total på 1400 billetter. Skulle vi klare å selge ut, har vi god dialog med vertskapet om muligheten for ytterligere kapasitet.
Vi har alle behov for en tur til bibelbeltet nå, så kjøp billett og bli med på tur 2. pinsedag. Billetten kjøper du her
PS: I og med at vi åpner salget for alle med en gang (ikke bare sesongkortholdere), er det satt et maks antall på to billetter per kjøper.
