
Toyota Oslo forlenger avtalen - igjen!
Et langvarig og godt samarbeid blir enda lenger. Toyota Oslo er med på laget!
Fra 1964 har Toyota Oslo AS, da F. E. Dahl & Co, holdt hjulene i gang i Oslo - byen vi er så glad i. Et langvarig samarbeid med Vålerenga blir nå forlenga nok en gang.
- Dette var ikke noe vi måtte bruke lang tid på å vurdere. Etter en, mildt sagt, fantastisk sesong i Obos-ligaen, gleder vi oss over at Vålerenga er tilbake i det gode selskap. Dette tatt i betraktning og hvordan partnernettverket fortsetter å vokse seg både større og sterkere, gleder jeg meg stort til å fortsette samarbeidet kommende sesong, sier Kåre Marthinsen i Toyota Oslo og legger til:
- Klubben fortsetter også å styrke sine verdier, som står side om side med Toyota Oslo sine verdier. Samhold står høyt, og det er akkurat holdninger som dette, som gjøre samspillet så godt. I Toyota Oslo har vi ikke mindre enn 29 forskjellige nasjonaliteter, der akkurat samhold er nøkkelen. Det gjør oss stolte av å være partner med klubben, avslutter han.
Vi gleder oss til fortsettelsen - med Toyota Oslo på laget!