Plan Media ny partner!

Medieselskapet går inn som bronsepartner i Vålerenga Fotball Elites nettverk.

Vålerenga Fotball Elite har inngått et samarbeid med medieselskapet Plan Media AS. 

De tilbyr alt fra rådgiving, strategi, analyse, forhandling og mediekjøp i alle kanaler og går inn som bronsepartner i klubbens nettverk. Tidligere var de en del av Leikegrinda, men nå tar de altså steget inn i partnerpoolen og blir en større aktør i hovednettverket. 

Annonse:

- Vi er et lite digitalt mediebyrå med ni ansatte som er lokalisert i Oslo. Vi er en sertifisert Google og Facebook-partner som hjelper bedrifter med synlighet i disse kanalene, sier Daglig leder i selskapet, Filip Kristiansen og legger til: 

- Vi gleder oss over å kunne fortsette det gode samarbeidet med Vålerenga Fotball Elite i et viktig og spennende fora. Vi ser også frem til en ny fotballsesong og håper spillerne har blitt inspirert av gullet til Vålerenga Hockey, smiler han. 

Salgssjef i Vålerenga Fotball Elite, Glenn Jensen tror det er mange som kommer til å dra god nytte av det Plan Media tilbyr, og ser frem til å ha selskapet som en del av klubbens nettverk. 

- Vi ønsker dem hjertelig velkommen som ny samarbeidspartner i Vålerenga Fotball Elite, sier han. 

Les mer om Plan Media AS her

Annonse fra Eliteserien: